«ای‌بجنورد»، خدماتی برای ارتقای کیفیت زندگی در بجنورد

اگر می‌خواهید شما و تمام همشهریان، زندگی با کیفیت‌تری در بجنورد تجربه کنیم،‌ به توسعه «ای‌بجنورد» کمک کنید.
بجنورد
میدان فردوسی بجنورد / عکس: محمد نعیمی

تصور کنید نیاز به کالا یا خدماتی در شهر و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص یک کسب و کار و یا رویداد دارید. چگونه اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا می‌کنید؟ یا می‌خواهید تجربه‌ی دیگران را در استفاده از خدمات رستوران و کافه، آرایشگاه، دکوراسیون و لوازم منزل، پزشکی و سلامت و … در شهر بجنورد کسب کنید.
برای مثال آبگرمکن منزل شما دچار مشکل شده است و باید به دنبال تعمیرکار باشید. شماره تلفن یا محل کار یک تعمیرکار با تخصص را چگونه پیدا می‌کنید؟

ای بجنورد چیست؟

eBojnord و یا بجنورد الکترونیک، با تعدادی ابزار و امکانات،‌ تلاشی است برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان بجنوردی. ای بجنورد بوجود آمده است تا فاصله شهروندان را با مشاغل و رویدادها کوتاه کند.

ای بجنورد برای شهروندان

شما به راحتی می‌توانید از میان صدها کسب و کار و رویداد ثبت شده در ای بجنورد، خدمات و کالای مورد نظر خود را بیابید.
اگر به دنبال یک رستوران جدید می‌گردید برای ناهار، یک مکان جدید برای بازدید یا فروشگاه جدید برای خرید، منزل یا محل کار شما نیاز به تعمیرات دارد یا به دنبال کالایی می‌گردید و … ، به راحتی می‌توانید توسط ای بجنورد از بین صدها مدخل، نتایج را فیلتر کنید، توضیحات هر کسب و کار و رویداد را بخوانید، به آن کسب و کار امتیاز دهید، تصاویر را ببینید تا چیزی که می‌خواهید پیدا کنید و همچنین نظر بقیه‌ی کاربران در تجربه‌ی استفاده از خدمات، کالا یا رویداد مورد نظر را بخوانید (یا در صورت رضایت و یا عدم رضایت از کسب و کاری، تجربه‌ی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید) تا دقیقا چیزی که مد نظرتان است را پیدا کنید.

ای بجنورد برای کسب و کارها

کسب و کار خود را با میلیون‌ها کاربر اینترنت به نمایش بگذارید و توسعه دهید. یک روش سریع، ساده و زیبا. ای‌بجنورد یک مکان دوستان و جالب برای ارتباط با مشتریان‌تان خواهد بود.
برای ثبت کسب و کار و یا رویداد خود، صفحه ثبت مدخل را ببینید. جزئیات و تصاویر کسب و کارتان را وارد کنید و پس از تایید و انتشار، کسب و کار شما یک صفحه اختصاصی در فضای وب خواهد داشت. به این ترتیب کاربران با جستجو در موتورهای جستجو یا ای بجنورد، شما را پیدا می‌کنند و تبدیل به مشتری شما خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *